Wewnętrzny żyroskop

Zapewne w czasach średniowiecznych uznana byłaby za szamankę czy czarownice, bo każde zachowanie niezgodne z tradycją, działanie które nie można sklasyfikować z uznanymi wartościami, dział przypisuje się należność od zwyczajowych kosztów było przez skazane na odmienność. Żyjąc w średniowiecza z pewnością moje życiowe cele powstałe w wyniku świadomego wyboru, w nikłej kształtowaniuby moje losy. Moje szczególne cechy charakterologiczne nie pasujące do struktury produkowania się do norm, zapewne wpisało przez mnie na czarną listę.
Dziś na szczęście jest inaczej.
Ale czy napewno?
Czy potrafimy żyć w społeczeństwie, moja jako jednostka tworząca bogatszy zbiór bez pomocy ścisłych i określonych nakazów?
Czy mamy pełne wersje wyborów wersji dla nowych wersji, potęgi?
Nie dokońca.
Epoka społeczeństwa wewnątrzsterownego już mineła. Świat przemysłu, powtarzalności i konsumpcjonizm zmienił się o swoją sterowność na zewnętrzną i zatraca nas jako awol, czego czas jest pandemia.
Zacznijmy od poczatku.
Źródło naszej sterowności jest zaszczepione nam od dzieciństwa, to znaczy, dorośli wczepiają nam je w najmłodszym okresie życia. Aby źródło kieruje nami, nasze działaniami i myślami w stronach ogólnych lecz raz na zawsze wyznaczonych celów.
A co się dzieje, gdy już skończymy szkoły, znajdziemy pracę, niekoniecznie naszych marzeń i założymy rodzinę niedokońca świadomie?
Nagle 30-40 lat nasze życie obumiera. O uznaniu, że nie mamy życiowych, że wartości się nie zgadzają, że w sumie to nie wiemy co dalej.
Masz tak ??
Wtedy przychodzą głosy z zewnątrz i to już kolejny krok krok, aby dalej przyjmować zewnętrzne kierowanie.
Uprzytomnimy sobie sobie, że ta sterowność ma za zadanie za zadanie nas tylko osiągać do określonych norm i regulacji rządzących światem, a nie wymaga od nas rozwijania indywidualnego charakteru (przykład w szkole), natomiast ten wyuczony „charakter” ma być podporządkowanym przepisom i wymagowaniom.
Choćby społeczeństwo daje nam szeroki wybór miejsc takich jak pieniądze, posiadanie, wiedza, władza, sława, to cele te w zrozumieniu, mogą się stać dla uczapką na całe życie.
Dlatego tak ważne jest dogadywanie się ze sobą sobą i zadawanie sobie pytań. Czego ja tak naprawdę pragnę, Czy mogę zmienić je? Tak, mam prawo w każdej części mojego życia transformacje celu, ulepszyć go i popraw.
Bo czemu by nie?
Mechanizm znany jako „psychiczny żyroskop”, raz wprawiony w ruch przez rodziców i inne autorytety, utrzyma osoby „wewnątrzsterowne” na kursie nawet wtedy, gdy nie będzie nimi kierować tradycja. Kluczem jest uzupełnienie wymagań między wymaganiami dotyczącymi wymagań życiowych, złocenie naporem wypełnienia. Żyroskop jest tu tylko i aż metaforą.
Człowiek wewnątrzsterowny doskonale uczy się przez doświadczenie przy symulacji zachowań wrażliwości na głosowanie.
Człowiek wewnątrzsterowy i wykorzystuje środki zewnętrzne i dostraja je w zakresie działania żyroskopu.
Nie działa na autopilocie!
Jeśli chciałbyś pogłębić swoja sterowność i wskoczyć na odpowiedni rejs, który zabierze cię do celu celu, to zapraszam Cię na programy rozwojowe z końmi. To innowacyjna metoda, którą w naszym współczesnym świecie możemy z powodzeniem stosować i uważnie, że każdy powinien mieć dostęp do swojej sterowności, że będziemy kierować statkiem do wyznaczonych modeli.

# wewnętrzneDziecko  #cel  # Świadomość  # rejsżycia  # świadomycel  #odkrywaniesiebie  #moc #transformacja  #dziecko  #rodzice  # życie  # psychicznyżyroskop  # wewnątrzsterowność  #zakazy  #nakazy  #normy  # człowiek  #jednostka  # rozwój  #otoczenie  # wewnętrzny  głos Pokaż mniej