Joga

Oprócz manomaya kosha, inne warstwy to:


Annamaya kosha - ciało fizyczne

Pranamaya kosha - ciało energetyczne

Vijnanamaya kosha - ciało mądrości

Anandamaya kosha - ciało szczęścia

Manomaya kosha rządzi myślami w umyśle, które uważa się za posiadające moc zarówno do konstruowania, jak i niszczenia. W manomaya kosha myśli i działania dzieją się automatycznie, bez świadomej kontroli. Dba o nasze podstawowe potrzeby i pragnienia, takie jak bezpieczeństwo, ochrona i ochrona.


Manomaya kosha, podobnie jak wszystkie kosze, jest interaktywny i zależny od innych warstw ciała. Ponieważ umysł jest potężny, może dominować w zewnętrznych osłonach annamaya kosha i pranamaya kosha. Mówi się o tym szczególnie w przypadku joginów w świecie zachodnim, którzy mają tendencję do zorientowania na umysł. Jednym ze sposobów pracy z manomaya kosha jest uwolnienie lub przekroczenie dwóch zewnętrznych powłok poprzez jogę nidra. Mówi się, że pozwala to na penetrację programowania umysłu i uwolnienie negatywnych wzorców.


o nas

About us

Wszystko, co robimy, ma na celu pomóc Ci być najlepszą wersją samego siebie. Nasze metody i warsztaty pozwalają oderwać się od stresu codziennego życia i zrelaksować się. Rozejrzyj się po naszej stronie internetowej, aby dowiedzieć się więcej o tym, co mamy do zaoferowania.

Everything we do is designed to help you be the best version of yourself. Our treatments allow you to step away from the stress of daily life and relax. Take a look around our website to find out more about what we have to offer.