Jakich lekcji udzieli ci koń

To konie są tutaj trenerami, to one zaproszą Cię w tę intymną grę, podróż pełną długo skrywanych emocji, ale też tych oczywistych, który nie spodziewałeś się ujawnić.
Konie czytają z nas ludzi jak z luster.
Poznaj niektóre z lekcji jakie może udzielić Ci koń:

 
MODULACJA TECHNIK KOMUNIKACYJNYCH / ODPOWIEDNIE REAKCJE NA INNYCH

GRANICE / PRZESTRZEŃ OSOBISTA

PRACA ZESPOŁOWA / BYCIE DOBRYM LIDEREM I KOLEGĄ Z ZESPOŁU / WSPÓLNA PRACA

Poznaj nasze konie

Hermes i Hit to dwaj bracia, to od nich wszystko się zaczęło. Sprowadziliśmy je z rezerwatu z Popielna, gdzie jest zachowawcza hodowla tej prymitywnej rasy jaką jest konik polski. Hermes to 3,5 letni ogier, a Hit to 2 letni wałaszek.
Oba konie mają bardzo odmienne charaktery. Hermes żył 2 lata w rezerwacie i jest jeszcze półdziki, nie ufa każdemu przy pierwszym kontakcie.

Hit to mistrz komunikacji, granic i katalizator ludzkich emocji.

Oba konie sa końmi trenerami. Nie są warunkowane, żyja w bio stajni, gdzie maja wolny wybieg i zapewnione warunki bytowe w zgodzie z ich potrzebami jako gatunku i rasy oraz indywidualnymi zapotrzebowaniami.


" Hermes to magiczny koń"

Magda

Neska

Neska przyjechała do nas niedawno i jeszcze się klimatyzuje ze stadem.Jest bardzo wrażliwa na dotyk i energię, ale też bardzo ciekawska.
Neska także przyjechała z rezerwatu z Popielna.

Rudy "JAMIE"

To bardzo energetyczny koń i jest z nim związane wiele historii, od przenikania przez ogrodzenia do fantastycznych przeżyć na spacerach i zabawach z kolegami ze stada.To koń indywidualista, ekstrawertyk. Pokaże Ci to znaczy dobra zabawa, ale też dobra komunikacja i granice. Koń zdecydowanie dbający o własne potrzeby. Pełen wigoru i bardzo lubi marchewki ;)
te marchewki, może ze względu na umaszczenie bo to rudy konik polski, o bardzo rzadko spotykanym umaszczeniu, pochodzi w prywatnej hodowli zachowawczej najbardziej żadkich linii.

Sassenach

To młoda klaczka w wieku Neski i Jamiego 1,5 roku.Sassenach przyjechała do nas wraz z Jamiem w październiku 2021.
Mają tego samego ojca, jest zatem siostrą rudego.
Sassenach nie zaufa każdemu, jest uparta, to konik który ma swój świat, ale też wie czego chce i co jest dla niej dobre. 
Tak jak Jamie dba bardzo o swoje potrzeby, trzeba się nastarać o jej uwagę. Pięknie biega, jest bardzo szybka i pewna siebie.