holistic therapy

Duch, ciało, umysł.

nasza idea.

ROZWÓJ OSOBISTY  jest jednym z najlepszych sposobów ochrony zdrowia i promowania dobrego samopoczucia. 
Jest to również jeden z podstawowych składników rozwoju umiejętności pielęgnowania głębokiego zaangażowania w relację z innymi ludźmi. Holistyczny rozwój osobisty odnosi się do optymalnego, zintegrowanego rozwoju ciała, umysłu, serca lub emocji, ducha i rozwoju zawodowego.

Chociaż w istocie jesteśmy całymi istotami, warto opisać holistyczny rozwój osobisty poprzez kategoryzację różnych aspektów nas samych w wymiarze fizycznym, umysłowym, emocjonalnym, duchowym i zawodowym. Każdy aspekt odnosi się do ważnych potrzeb lub stanów, które musimy osiągnąć, aby być holistycznie rozwiniętym. Integracja wszystkich aspektów tworzy spójną całość, która dobrze służy ludziom w prowadzeniu zdrowego i szczęśliwego życia oraz efektywnej praktyce zawodowej.

Holistyczny rozwój osobisty ma fundamentalne znaczenie dla podejmowania działań w świecie i ma znaczący wpływ na interakcje, relacje, nawiązywanie kontaktów i rozwój zawodowy.

Podczas naszych sesji uczestnicy zaangażowani  są w refleksję i planowanie działań, aby ukształtować całościowy plan, który będzie pasował do ich stylu życia.

Podejście HOLISTYCZNE jest bardzo skuteczne i nie wywołuje żadnych poważniejszych skutków ubocznych w porównaniu z jakąkolwiek metodą.
Wciąż niewielu ludzi tego nie robi, ponieważ są to czasochłonne i kosztowne procesy, ale w dłuższej perspektywie są znacznie bardziej opłacalne.

Wiele starożytnych i współczesnych badań sugeruje, że umysł jest korzeniem wszelkiego rodzaju chorób, a poprzez identyfikację i transformację wzorców mentalnych możemy radzić sobie z wszystkimi rodzajami problemów. Pomocna będzie wykształcona samoświadomość, która jest kluczem do naszej wolności.

ZDROWIE FIZYCZNE polega na dobrym samopoczuciu i prawidłowej funkcjonalności ciała i narządów ciała. Zdrowie każdego narządu ciała każdej osoby jest bardzo ważne, aby cały organizm był dobrze funkcjonujący i zdrowy.

ZDROWIE PSYCHICZNE  jest  miarą zdolności osoby do logicznego myślenia, korzystania z wiedzy naukowej i doświadczeń z przeszłości dla dobra siebie i innych osób, z możliwością utrzymania równowagi w emocjonalnie niepokojących sytuacjach.

DUCHOWE ZDROWIE duchowość jest zupełnie inna niż jakakolwiek religia czy Bóg. Duchowość istnieje przed narodzinami jakiejkolwiek religii. Duchowa moc jest obecna i prowadzi życie każdego żywego stworzenia.

Moc duchowa może być uważana za najwyższą moc wszechświata dostarczoną nam do życia i radzenia sobie z problemami życiowymi.

Będąc ludźmi i mając wysoko rozwinięty mózg i intelekt, mamy zdolność do uzyskiwania świadomości i korzystania z duchowych mocy dla siebie i wszechświata w sposób wzmacniający.

MANOMAYA oferuje duchowe umiejętności świadomości wraz z techniką używania duchowej mocy do radzenia sobie z wszelkiego rodzaju problemami.

TWOJA MANOMAYA


holistic horse & nature therapy. (HH&NT)

Holistyczny rozwój osobisty poprzez rozwój aspektów fizycznych, umysłowych, duchowych, emocjonalnych i zawodowych. Holistyczny rozwój odnosi się do zintegrowania rozwoju ciała, umysłu, 
serca ( koherencja), emocji i ducha.

mind

odkryj emocje i potrzeby

 • Programy rozwojowe z końmi
 • Horse Assisted Education
 • Arteterapia - terapia sztuką
 • Ekoterapia - terapia naturą
 • Metoda Holy Eqqus -zaklinanie życia
 • Retreat - pobyt w naturze

body

zrelaksuj się

 • Joga w naturze
 • Techniki oddechowe
 • Medytacja z mantrami
 • Techniki relaksacji ciała
 • Medytacja konna
 • Koherencja serca

spiryt

połącz się ze swoim "ja"

 • Medytacja z wizualiazacją
 • Analiza snów
 • Medytacja w stadzie koni
 • Radiestezyjna terapia czakr i aury
 • Chromaterapia- terapia kolorami
 • Praca z archetypami

o nas

Joanna.

Moją dharmą jest niesienie pomocy innym i otwieranie nowych dróg do szerzenia rozwoju własnego i poszerzania zdolności zauważania wpływu własnej samoświadomości na rozwój osobisty, wpływający na rozpoznanie
i kontrolę emocji, odkrywanie własnych potrzeb i wyrażanie ich oraz wyznaczanie celi i poczucie sprawstwa
w dokonywaniu życiowych zmian.

Od 2004 roku jestem przedsiębiorcą.
Organizowałam wiele eventów, występowałam przed dużą publicznością, poznawałam tysiące ludzi. Na codzień pracuje w kontakcie bezpośrednim
z klientem. 
Od lat natura jest moim sprzymierzeńcem w samoregulacji układu nerwowego. Od 16 roku życia poznaje i praktykuje techniki mindfullnes i jogę.
Jestem dyplomowanym Facylitatorem Programów Rozwojowych z końmi
(Horse Assisted Ecucation) oraz Trenerem Medytacji Konnej Holy Equus. Prowadzę sesje grupowe i indywidualne w oparciu 
o procesowanie emocji i autentyczność bez masek. 
W medytacjach konnych wykorzystuję pracę z czakrami, 
chromoterapię i pracę z archetypami i symbolami.