Szkoła Facylitatorów HorseSense Agaty Wiatrowskiej

Dyplom upoważnia mnie do prowadzenia programów rozwojowych w asyście koni innowacyjną metodą Horse Assisted Education. (HAE) 


" Początkowo ta szkoła wydawała się mi czymś nieosiągalnym zwłaszcza w czasach Pandemii, ale jasno wyznaczone cele i konsekwentne działania pomogły spełnić marzenia i znaleźć się w tym miejscu gdzie jestem. Rozpoczynam nową drogę. Do zobaczenia na warsztatach rozwojowych”

Joanna Fularczyk

Train the Trainer

Rozwój z końmi to spełnienie naszych marzeń. Pragniemy pomagać poszerzać ludzką samoświadomość w zgodzie z ich naturą i w naturze w asyście koni. Stwarzamy przestrzeń rozwojową, a konie występują tu w roli trenerów.


" Dzięki odpowiednio skonstruowanym doświadczeniom rozwojowych konie powiedzą Ci jakim jesteś szefem, rodzicem, partnerem... to dzięki emocjom czyli językowi wspólnemu dla świata ludzi i koni...konie czytają z nas jak z kart i są lustrem naszych emocji.”

Joanna

Trener Medytacji Konnej Holy Equus

W dniu 30.05.21 zakończyłam certyfikację na Trenera Medytacji Konnej Metoda Holy Equus pisarki Darii Galant i zapraszam serdecznie na nowe, niekonwencjonalne sesje medytacji konnej.
Jeśli potrzebujesz się wyciszyć i dokonać wglądu w siebie i zrelaksować, uspokoić, wzmocnić i spojrzeć na świat harmonijnie to zapraszamy serdecznie do kontaktu.
Oferujemy sesje 5 lub 10 spotkań. Pracujemy pod superwizją Darii Galant i jesteśmy w stałym procesie doszkalającym.
Serdecznie zapraszamy.
#medytacja #konie #relax #natura #spokój


Szkolenie Natural Horsmanship

Konie to zwierzęta porozumiewające się głównie za pomocą języka niesłyszalnego. Konie używają języka znaków, wykorzystując do tego każdą część swego ciała, oraz kilka zróżnicowanych słyszalnych przywołań. Potrafią w ten sposób doskonale powodować sobą nawzajem poprzez te gesty i wytworzoną odpowiednią „energię” która jest dla nich bardzo czytelna.

Szkolenie Psychologia Koni 


Dla konia najlepszą formą obrony przed drapieżnikami jest ucieczka, ta cecha pozostała niezmieniona pomimo milionów lat ewolucji. Ucieczka do dzisiaj pozostaje pierwszą reakcją konia na lęk. Jedynie w przypadku gdy koń nie ma możliwości ucieczki, zwraca się w stronę grożącego niebezpieczeństwa i kopie lub gryzie, nie dotyczy to ustalania hierarchii w stadzie. Reakcja konia następuje błyskawicznie - w czasie 0,3 s, proces myślowy jest znacznie wolniejszy i trwa 3,0s. Należy o tym bezwzględnie pamiętać podczas pracy z końmi. 

Trener Życia i Arteterapii

ARTETERAPIA
To starożytne narzędzie  do wyrażania siebie, zmniejszenia stresu. Doświadcz radości, pokoju i harmonii.

Biznes Retreat u Agaty Wiatrowskiej w Ośrodku HorseSense

Poszukiwanie swojej autentyczności i sprawstwa biznesowego, w rytmie grupy i stada koni

Biznes retreat Pegaz to 5 dni rozwoju siebie i biznesu dla osób pomagających innym się rozwijać.
Pobyt, po którym łączymy pracę rozwojową (ale w kontekście Ciebie jako przedsiębiorczyni/usługodawcy rozwojowego) z mastermindami stricte biznesowymi. 

Moje refleksje po warsztacie

”Dotrzeć na szczyt biznesu tak jak Pegaz na szczyt Olimpu? Czy to jest możliwe? Jestem przedsiębiorcą od 2004 r. Przeżyłam już bardzo wiele wzlotów i upadków przez te kilkanaście lat, ale nigdy nie byłam na tak wartościowym warsztacie. Tak to jest możliwe wznieść się na szczyt i ja nawet tam byłam, ale potem spadłam z tej góry. W biznesie sztuką jest podnosić się z upadku. Szukać miejsc, gdzie popełniamy błędy, uczyć się na porażkach i być ciągle elastycznym ucinając głowy Meduzom, by właśnie nie doświadczyć tego spadania zbyt mocno w czarną dziurę, bo potem ciężko stamtąd wyjść, dlatego tak bardzo trzeba być uważnym. Program Biznes Retreat Agaty Wiatrowskiej,  który w przenośni nazywany jest PEGAZ uświadomił mi wiele błędów i czuję ogromne chęci zmian, wiem teraz jak łatwiej wprowadzić je w życie i ile pracy wewnątrz mnie to wymaga i mam nadzieję, że nasz biznes rozwojowy wzrośnie tak jak mitologiczny symbol. Wiem, że nie obędzie się to bez ciężkiej pracy i ogromnej elastyczności do zmian. Warto często przyglądać się swojemu biznesowi odchodząc na chwilę na bok i oglądać go bardzo dokładnie od razu gdy coś nie działa i nie poddawać się w dążeniu do celu tak, aby sama droga do celu była przyjemna, bo to ona jest ważniejsza niż osiągnięcie samego celu.Doświadczenia z końmi otworzyły we mnie głębokie pokłady przemyśleń, analiz, zwłaszcza ostatnie doświadczenie z końmi kiedy symbolizowało naszą drogę do celu, gdzie mogliśmy się zatrzymać z koniem na celu lub go przejść bo przecież po jednym celu będzie kolejny, który sobie wyznaczymy i to było mega symboliczne. Dziękuje Agato i wszystkim uczestikom za niesamowite „ burze mózgów”. To wszystko wciąż we mnie jeszcze rezonuje. Te warsztaty to nie tylko plaster na problemy w biznesie ale również ogromny rozwój osobisty.”


Szkolenie z Radiestezji

Ośrodek Alros

Szkolenie z Radiestezji i Feng Shui u mistrzyni w tej dziedzinie Alicji Rospond z Gdańska. Nauczyliśmy się wyznaczać pasma zadrażeń geopatycznych np wyznaczając odpowiednie miejsce do snu lub odpoczynku, przywracania równowagi w organizmie, doenergetyzowania i odblokowania czakry lub, sprawdzania leków, polaryzacji kamieni w waszym domu czy ogrodzie, układania kamiennych kręgów mocy czy oczyszczania mieszkania ze złych energi etc.Alicja to ceniona w Polsce i na całym świecie terapeutka i radiestetka. Znamy się od kilkunastu lat i wciąż tryska zdrowiem i dobrą energią.
W dzisiejszej radiestezji można wyodrębnić następujące samodzielne dyscypliny:

geotronika - poszukiwanie i lokalizacja stref zadrażnień, zjawisk występujących na powierzchni i pod powierzchnią ziemi

biotronika - badanie procesów psychofizycznych, biofizycznych i biochemicznych związanych z organizmem człowieka lub zwierzęcia. Bada stany nierównowagi energetycznej u ludzi i zwierząt, ale również leki, pożywienie, odzież i materiały budowlane