rekomendacje uczestników.

"Popatrzcie w oczy konia. Jest w nich tyle łagodnej mądrości, ale także niepokój. Od nas zależy, czy będzie w nich także zaufanie". (Wilhelm Museler)RENATA
Coach
"Podróż do wewnątrz siebie w asyście swoistych przewodników.
Gdy pozwolisz sobie pójść za swoimi odczuciami pogalopujesz jak konie w przestrzeń wewnętrznego spokoju i własnych możliwości
i potencjału."

EWELINA
Kosmetyczka

"Świetny projekt ! Niezapomniane przeżycie . Kontakt z tak niesamowitymi zwierzętami jakimi są konie daje cudowne doświadczenie . Podczas sesji dużo dowiedziałam się o koniach jak i o samej sobie. Asia -prowadząca sesję stworzyła wspaniałą atmosferę . Warto znaleść czas dla siebie , zatrzymać się i wejść „ wgłąb siebie” , wyjść ze strefy komfortu . Polecam."


AGNIESZKA
Prawnik

"Mogłam zatrzymać się na chwilę ze swoimi myślami, skupić na tej uważności tu i teraz. Poukładać sobie to wszystko w głowie. Rozjaśnić swoje cele, z którymi tutaj przyszłam, wątpliwości i poznać również swoje słabe strony i móc teraz nad nimi popracować."

AGA
Psychoterapeuta

"Polecam warsztaty rozwojowe z końmi jako trenerami i cudowną Asią. Tam dzieje się magia. Była radość, wzruszenie, łzy, wdzięczność i poczucie wspólnoty. Piękna podróż wgłąb siebie. Jeśli macie czas to warto też umówić się na chillout z końmi - kontakt z przyrodą, uważność, spokój, macie gwarantowane."

Joanna - Facylitator prowadząca warsztaty i sesje