Moc i Magia z końmi

Druga edycja warsztatów „Moc i Magia z końmi” już 15-16 Kwietnia
Dwa dni spędzone w naturze w towarzystwie koni rasy konik polski urodzonych w polskim rezerwacie przyrody. Konie, które reagują żywo na emocje uczestników i pokazują jak lustro co człowiek jeszcze może udoskonalić i poznać w sobie.

Jeśli chciałbyś poznać inny wymiar pracy z końmi, oparty na porozumieniu bez przemocy, na intymnej grze, na lepszym zrozumieniu co konie do nas mówią to zapraszam Ciebie do zgłoszenia na maila info@manomaya.pl

Posłuchaj webinaru z którego dowiesz się więcej o pracy rozwojowej z końmi, o komunikacji, relacji i będziesz miał okazje nabyć dwudniowy warsztat w promocyjnej cenie.
LINK DO WEBINARU

Dla kogo warsztat?

Dla ludzi ze świata koni i dla kogoś kto chce zacząć przygodę z koniem od budowania relacji.
Po warsztacie możliwość umawiania indywidualnych konsultacji, sesji rozwojowych z Twoim koniem w okolicy Trójmiasta.
Kontynuacja ścieżki rozwojowej pozwoli Ci doświadczać zgody konia na Twoje prośby, magicznego połączenia na zasadzie czytania intencji.

Na warsztacie możesz spodziewać się intensywnej pracy, coś w rodzaju transformacji.

Praca z emocjami, procesowanie ich, zmierzenie się ze swoimi cieniami.
W programie m.in doświadczenie Taniec z koniem, Pantomima, Droga do celu, Pomost zaufania, Medytacja z koherencja, Porozumienie w ciszy.

Koszt 2 dni - 888 zł
Prowadzenie
Joanna Fularczyk
Dyplomowany Facylitatorka Horse Assisted Education, Trenerka Medytacji Konnej, Twórczyni metody Holistic Horse & Nature Therapy

#konie #rozwój #manomaya #mocimagiazkońmi #rozwójkonia #relacja #zaufanie #porozumieniebezprzemocy

W programie warsztatu

To zarówno praca z końmi na wolności i z rozwojem własnym.
-Jak sprawić by koń się nami zaciekawił?
-Jak dostrzegać sygnały jakie daje nam koń?
-Jak koregulować układ nerwowy z koniem?
-Jak wspierać konia w wyrażaniu siebie?
-Jak obserwować konie?
-Jak stosować język ciała, w zgodzie z harmonią z koniem?
-Jak stać się przewodnikiem lub przyjacielem za którym koń podąża?
-Jak budować relacje oparte na zaufaniu?
-Jak wspierać konia w rozwoju?KIM jestem

Mam na imię Joanna, od dziecka kochałam konie, marzyłam o dzikim mustangu oglądając indian z końmi w westernach, aż przyszedł moment moich zmian w życiu, czas kryzysu na świecie i zwrócenia uwagi ku własnemu wnętrzu. Zapragnęłam pracować z końmi i ludźmi rozwojowo.
Uważając od zawsze konie za magiczne istoty zapragnęłam konia z najczystszym sercem prosto z leśnego rezerwatu.
Pojawił się na mojej drodze dziki polski mustang rasy konik polski o imieniu Hermes i jego brat Hit.
Hermes żył 2 lata od urodzenia w lesie.
Nie znał ludzkiej ręki ani przedmiotów ze świata ludzi. Zapragnęłam nauczyć go tego wszystkiego sama, zaprzyjaźnić go z naszym światem i pokazać, że możemy razem czuć się bezpiecznie.
Jego młodszy o rok brat miał zupełnie inne usposobienie i charakter, uczył się szybciej i był bardziej odważny. Hermes to koń o wielkim sercu. Samo przebywanie w jego bliskości wytwarza niesamowite pole. To koń bez wątpienia magiczny w dodatku ogier, który obecnie jest z nami 2 lata i w kwietniu ukończy 4 lata. Nasze stado to 5 koni z czego 3 z rezerwatu i dwa z hodowli. Ze wszystkim końmi buduję relację w większości pracując z nimi na wolności. Odczucia pracy z takimi końmi dużo mocniejsze niż w pracy z końmi w rekreacji. To konie Trenerzy i Terapeuci którzy w jasny sposób niepohamowany mówią swoje zdanie. Pragnę zaprosić Cię do tego świat pełnego Mocy i Magii.
Kim jestem?
Nie jestem trenerem, jestem facylitatorem.
Nie zaznasz tu technik naturalnych i klasycznych. Ja uczę ciebie jak samemu dojść do drogi, gdzie relacja z koniem to naturalny proces poznania. Obustronna zgodność i zaufanie pomogą Ci stawiać pierwsze kroki w relacji na wolności. Ukończyłam Szkołe Agaty Wiatrowskiej i Darii Galant, kursy Tajemnice Koni, Trenera Medytacjii Konnej i Facylitatora programów HAE.
Jestem miłośniczką wolnych koni, natury i jogi. Kocham to co robię i dzięki samoświadomości pomagam ludziom wkraczać na drogi, o których marzą.
Pracują z dzikimi końmi przeszłam niesamowity rozwój własny, który otworzyła mi ścieżki edukowania innych.
Pracując z energią, intencją i myślami oraz emocjami i sygnałami płynącymi z ciała możemy stworzyć własne mapy w poszukiwaniu relacji z koniem, a co za tym idzie przełożyć to na relacje ze sobą i ze światem.
Możesz jeszcze dołączyć
I edycja dwudniowego warsztatu już za 2 tygodnie.
Możesz dołączyć w promocyjnej cenie 888 zl - 10 % rabatu = 799 zł
Zgłoszenia przyjmujemy do 20 MARCA.