KOBYLASZ, CZYLI KOBYLI LAS

MANOMAYA

HOLISTYCZNY OŚRODEK ROZWOJU OSOBISTEGO Z KOŃMI


ZAPRASZAMY DO NOWEGO MIEJSCA


Nowy Ośrodek Programów Rozwojowych był naszym marzeniem, które właśnie się spełnia. Pięknie położony w miejscowości Kobylasz (Kobyli Las) w gminie Linia nad jeziorem Potęgowskim.
W tle historie pradawnych Słowian z Kaszub, dziewicze widoki, jeziora, lasy, pogańskie miejsca obrzędów, groty Mirachowskie, Szczelina Lechnicka i Diabelski Kamień ;) Brzmi intrygująco? I tak jest miejsce magiczne, z czystym powietrzem, w środku bukowego lasu.
Czyż to nie idealne miejsce na restart umysłu, kontakt z naturą, rozwój osobisty podczas warsztatów dedykowany zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.

Relaks w Chacie

Jesteśmy Ośrodkiem Programów z Końmi,
dla osób które szukają oferty agroturystycznej mamy nocleg i pobyt maksymalnie 5 dniowy jest możliwy przy wykupie jednego z programów z oferty.
Pojedyńcze sesje przedstawiłam na slajdach.
Przykładowo
Sesja indywidualna 390 zl
Medytacja w stadzie i kąpiel leśna mix 300 zl
Sesje komunikacji z końmi na wolności 200 zl
Osoby do towarzystwa do uzgodnienia tak samo dotyczy się grup i rodzin, oferujemy atrakcyjne zniżki.
Koszt noclegu w urokliwym domku 140 zl doba za osobę tylko na start ośrodka w cenie śniadanko.


oferta

medytacja z końmi lub drzewami

Poszukujesz harmonii ciała, umysłu i duszy to program dla Ciebie, kąpiele leśne i medytacja w stadzie koni wyregulują twój autonomiczny układ nerwowy.

Sesja Indywidualna

Jeśli lubisz pracować rozwojowo ze swoimi jasnymi i ciemnymi stronami, zagłębiać się w swoje prawdziwe "ja", odkrywać ukryte pragnienia, nauczyć się stawiać granice,nazywać emocje i rozpoznawać uczucia, jak stać się bardziej autentycznym i lepiej się komunikować to zapraszamy do doświadczania z końmi i uruchomienia nauki przez doświadczenie w pełni przez układ limbiczny metodą Horse Assisted Education.

PROGAMY ROZWOJU Z KOńmi

Zapraszamy osoby indywidualne i korporacje na warsztaty w stadzie koni. Warsztaty odbywają się w weekendy z noclegiem w ośrodku. Sprawdź nasza aktualną ofertę lub umów się na indywidualne terminy z Twoim zespołem menadżerów.

POZNAJ OKOLICE

Kobylasz składa się z kilkudziesięciu rozsianych gospodarstw i pól, po­przeplatanych zagajnikami, łąkami i uroczymi jeziorkami. Można tu spotkać nawet żurawie, których charakterystyczny klangor niesie się z rana nad łąkami.
KOBYLASZ, czyli Kobyli Las zwany był po niemiecku „Kobillas". Folwark ten powstał w czasach I Rzeczypospolitej na pustkowiach należących częściowo do Lini, a częściowo do Mirachowa. Początkowo należał do starostwa mirachowskiego, zaś w roku 1791 został oddany w wieczystą dzierżawę. W latach 1834 - 1836 powiększono go przez zakup lasu.
Rozpościera się stąd piękny widok na Jeziora Potęgowskie, a najładniejszym miejscem jest tzw. Kukówka.
W przyległej Igrzecznej znajduje się prehistoryczne cmentarzysko, co pozwala przypuszczać, że było to miejsce związane z obrzędami pogańskimi.
JEZIORA POTĘGOWSKIE to ciąg głębokich jezior polodowcowych, wypełniających zagłębienie w morenie dennej, zwane Rynną Potęgowską. Wokół tego zespołu jezior rozciąga się jeden z większych kompleksów leśnych lasu mieszanego w województwie gdańskim, znany jako Lasy Mirachowskie.
Wszystkie jeziora Rynny Potęgowskiej charakteryzują się znaczną długością i niedużą szerokością. Woda jezior ma niespotykane gdzie indziej jasnoorzechowe zabarwienie, pochodzące z barwników występujących w liściach bukowych. Najdalej na wschód wysunięte jezioro (błędnie zwane również Lubygość) stanowi rezerwat krajobrazowy i florystyczny. Przy północnym brzegu jeziora znajdują się groty powstałe poprzez zlepienie zalegających wokół żwirów przez związki wapnia.
Na południe od jeziora Lubogoszcz znajduje się punkt widokowy „Szczelina Lechicka”, z którego roztacza się piękny widok na Jeziora Potęgowskie.
Źródło: gminalinia.com

NASZA MISJA


ŻYJ ŚWIADOMIE, REALIZUJ CELE W ZGODZIE Z WŁASNĄ NATURĄ

Usiądź wygodnie, poczuj się dobrze, oddychaj.
MISJĄ Manomaya jest pomoc w odnalezieniu na nowo sensu życia w poczuciu bezpieczeństwa
i wolności , wyrwania się z ciążących schematów by żyć świadomie i realizować swoje cele w zgodzie z własną naturą.