WIĘKSZOŚĆ PROBLEMÓW W KOMUNIKACJI
I TWORZENIU RELACJI WYNIKA
Z BRAKU SAMOŚWIADOMOŚCI ODCZUWANYCH EMOCJI...

JOANNA

JOANNA - DYPLOMOWANY FACYLITATOR METODY HAE

Jestem Joanna, od dziecka kochałam konie, marzyłam o dzikim mustangu oglądając indian z końmi w westernach, aż przyszedł moment moich zmian w życiu, czas kryzysu na świecie i zwrócenia uwagi ku własnemu wnętrzu. Zapragnęłam pracować z końmi i ludźmi rozwojowo.
Uważając od zawsze konie za magiczne istoty zapragnęłam konia z najczystszym sercem prosto z leśnego rezerwatu.
Nie znał ludzkiej ręki ani przedmiotów ze świata ludzi.
 Ze wszystkim końmi buduję relację w większości pracując z nimi na wolności. Odczucia pracy z takimi końmi dużo mocniejsze niż w pracy z końmi w rekreacji.
To konie Trenerzy i Terapeuci, którzy w jasny sposób niepohamowany mówią swoje zdanie. Pragnę zaprosić Cię do tego świat pełnego Mocy i Magii.
Nie jestem trenerem, jestem facylitatorem.
Nie zaznasz tu technik naturalnych i klasycznych.
Ja uczę ciebie jak samemu dojść do drogi, gdzie relacja ze sobą, ze światem i z koniem to naturalny proces poznania.
Holistyczny rozwój osobisty pozwoli Ci na świadome stawianie kroków na Twojej dalszej drodze.
Ukończyłam Szkołę Agaty Wiatrowskiej i Darii Galant, kursy Tajemnice Koni, Trenera Medytacjii Konnej i Facylitatora programów HAE.

KOCHAM NATURĘ I KONIE

Jestem miłośniczką wolnych koni, natury i jogi.
Kocham to co robię i dzięki samoświadomości pomagam ludziom wkraczać na drogi, o których marzą.

Pracują z dzikimi końmi przeszłam niesamowity rozwój własny, który otworzyła mi ścieżki edukowania innych.
Pracując z energią, intencją i myślami oraz emocjami i sygnałami płynącymi z ciała możemy stworzyć własne mapy w poszukiwaniu relacji z koniem, a co za tym idzie przełożyć to na relacje ze sobą i ze światem.
" Większość problemów w komunikacji i tworzeniu relacji wynika
z braku samoświadomości odczuwanych emocji, umiejętności nazwania ich oraz wyrażania i odczytywania potrzeb własnych i cudzych, tych wyrażonych i niewyrażonych ukrytych w naszej podświadomości."
Joanna

POZNAJ NASZE KONIE

Hermes i Hit to dwaj bracia, to od nich wszystko się zaczęło. Sprowadziliśmy je z rezerwatu z Popielna, gdzie jest zachowawcza hodowla tej prymitywnej rasy jaką jest konik polski. Hermes to 3,5 letni ogier, a Hit to 2 letni wałaszek.
Oba konie mają bardzo odmienne charaktery. Hermes żył 2 lata w rezerwacie i jest jeszcze półdziki, nie ufa każdemu przy pierwszym kontakcie.

Hit to mistrz komunikacji, granic i katalizator ludzkich emocji.

Oba konie sa końmi trenerami. Nie są warunkowane, żyja w bio stajni, gdzie maja wolny wybieg i zapewnione warunki bytowe w zgodzie z ich potrzebami jako gatunku i rasy oraz indywidualnymi zapotrzebowaniami.

NESKA

Neska przyjechała do nas w sierpniu 2022 i jeszcze się klimatyzuje ze stadem. Jest bardzo wrażliwa na dotyk i energię, ale też bardzo ciekawska.
Neska także przyjechała z rezerwatu z Popielna. Jest ulubienicą dzieci i bardzo wrażliwych osób. Płynie z niej niezwykła delikatność. Neska także potrafi powiedzieć dosadnie, kiedy człowiek przekracza granice konia. Odwdzięczy się swoją obecnością w trudnych dla Ciebie chwilach, bardzo reaguje na płacz i trudne uwalniane emocje.

JAMIE "RUDY"

To bardzo energetyczny koń i jest z nim związane wiele historii, od przenikania przez ogrodzenia do fantastycznych przeżyć na spacerach i zabawach z kolegami ze stada.To koń indywidualista, ekstrawertyk. Pokaże Ci to znaczy dobra zabawa, ale też dobra komunikacja i granice. Koń zdecydowanie dbający o własne potrzeby. Pełen wigoru i bardzo lubi marchewki ;)
te marchewki, może ze względu na umaszczenie bo to rudy konik polski, o bardzo rzadko spotykanym umaszczeniu, pochodzi w prywatnej hodowli zachowawczej najbardziej żadkich linii.

SASSENACH "SASI"

Sassenach przyjechała do nas wraz z Jamiem w październiku 2021.
Mają tego samego ojca, jest zatem siostrą rudego.
Sassenach nie zaufa każdemu, jest uparta, to konik który ma swój świat, ale też wie czego chce i co jest dla niej dobre.
Tak jak Jamie dba bardzo o swoje potrzeby, trzeba się nastarać o jej uwagę. Pięknie biega, jest bardzo szybka i pewna siebie.

NASZA MISJA


ŻYJ ŚWIADOMIE, REALIZUJ CELE W ZGODZIE Z WŁASNĄ NATURĄ

Usiądź wygodnie, poczuj się dobrze, oddychaj.
MISJĄ Manomaya jest pomoc w odnalezieniu na nowo sensu życia w poczuciu bezpieczeństwa
i wolności , wyrwania się z ciążących schematów by żyć świadomie i realizować swoje cele w zgodzie z własną naturą.