Istnieją dwa światy,
od ciebie zależy jaka drogę wybierzesz.

MANOMAYA

program horse Assisted education

emocje to wspólny język koni i ludzi

Każde doświadczenie z końmi odbywa się na poziomie emocji.
To wspólny język koni i nas ludzi oraz jedynie z tego poziomu możemy rozpocząć drogę poszukiwania w swojej nieświadomości wszelkich „zdarzeń”, które tam utknęły.
Konie pomogą nam sięgnąć głębiej i wydobyć to co trzeba,
aby nasza świadomość poukładała to na nowo, w lepszej dla naszej psychiki formie i odłożyła na półki w naszej głowie lepiej poukładane.

Konie to fantastyczny „odkrywacz” ukrytych pokładów emocji, często wypartych poprzez zakładanie masek, pomagają nam one odkrywać siebie na nowo.
Działanie odświeżenia i oczyszczenia czasem jest zauważalne od razu, a czasem musi dojrzeć w nas przez kilka dni.


W JAKI SPOSÓB PROGRAMY HAE ODNOSZĄ SIĘ DO UMIEJĘTNOŚCI SPOŁECZNYCH I ŻYCIOWYCH?

Podczas każdej sesji uczestnicy poznają nowy temat oczami swojego konia. Przykładami są; podejmowanie dobrych decyzji, odczytywanie mowy ciała, zarządzanie ryzykiem, ustalanie granic i poszanowanie przestrzeni osobistej, praca zespołowa i przywództwo, negocjowanie środowiskowych stresorów sensorycznych, rozumienie sygnałów społecznych.
Każde doświadczenie rozpoczyna się wprowadzeniem do umiejętności, które zostaną zbadane, w jaki sposób konie pomogą i co uczestnicy muszą wiedzieć o koniach przed rozpoczęciem.
Pod przewodnictwem facylitatora wchodzą w interakcje i pracują z końmi. Nieustannie obserwują reakcje i zachowania konia jako informację zwrotną i potwierdzenie tego, co robią.
Facylitator pomaga w przeprowadzaniu doświadczeń, aby upewnić się, że oni i koń rozumieją każdy etap zadania i czują się komfortowo.
Gdy uczestnicy aktywnie angażują się w doświadczenia koni, mają możliwość uchwycenia koncepcji, których mają się nauczyć, i rozwijania nowych umiejętności ze swoimi końmi. Wraz ze wzrostem poziomu zaufania i komfortu podejmują nowe działania, budując kompetencje i zwiększając pewność siebie.

Rozwój osobisty w asyście koni

indywidualna sesja rozwojowa z końmi trenerami

Samoświadomość, emocje, schematy myślowe, przekonania, relacje i komunikacja, autentyczność, przywództwo, proaktywność, wewnątrzsterowność, odwaga do działania, zaufanie do siebie i do świata, stawianie granic, automatyzmy działania, uważność to obszary z jakimi pracujemy na warsztatach i sesjach rozwojowych.
Pomogę ci zauważyć to co w Tobie prawdziwe i piękne to co pomoże ci dokonać trwałych zmian w życiu, a konie trenerzy będą naszym wsparciem w tym procesie.
Wciąż możesz zmienić zawód, wykonywać pracę jaką kochasz, być niezależna finansowo, z radością kroczyć do celu, odnaleźć się w nowym związku.
Wciąż możesz doświadczyć bliskości czułości, być niezależna finansowo, uwierzyć w siebie i odkryć wewnętrzną moc, dbać o swoje potrzeby i innych oraz realizować swoje marzenia krok po kroku.

2-3 godzinna sesja indywidualna, rozwojowa metodą Horse Assisted Educationprowadzenie Joanna Fularczyk, dyplomowany Facylitator programów rozwojowych z końmi.
Koszt 400 zł


Możliwość zarezerowania noclegu ze śniadaniem w Ośrodku Manomaya w cenie 140 zł


rekomendacje

renata

Coach

Podróż do wewnątrz siebie w asyście swoistych przewodników.
Gdy pozwolisz sobie pójść za swoimi odczuciami pogalopujesz jak konie w przestrzeń wewnętrznego spokoju i własnych możliwości
i potencjału.

EWELINA

Kosmetolog

Świetny projekt ! Niezapomniane przeżycie . Kontakt z tak niesamowitymi zwierzętami jakimi są konie daje cudowne doświadczenie . Podczas sesji dużo dowiedziałam się o koniach jak i o samej sobie. Asia -prowadząca sesję stworzyła wspaniałą atmosferę . Warto znaleść czas dla siebie , zatrzymać się i wejść „ wgłąb siebie” , wyjść ze strefy komfortu . Polecam.

 
agnieszka

Radca Prawny

Mogłam zatrzymać się na chwilę ze swoimi myślami, skupić na tej uważności tu i teraz. Poukładać sobie to wszystko w głowie. Rozjaśnić swoje cele, z którymi tutaj przyszłam, wątpliwości i poznać również swoje słabe strony i móc teraz nad nimi popracować.

aga

Psychoterapeutka

Polecam warsztaty rozwojowe z końmi jako trenerami i cudowną Asią. Tam dzieje się magia. Była radość, wzruszenie, łzy, wdzięczność i poczucie wspólnoty. Piękna podróż wgłąb siebie. Jeśli macie czas to warto też umówić się na chillout z końmi - kontakt z przyrodą, uważność, spokój, macie gwarantowane.

rozwojowy e-book

Marzenia niektórych z nas są tak silne, że myślimy od razu o „podróży do gwiazd”, a nie zauważamy nieba po którym już stąpamy. Oderwani od ziemi, gonimy ku marzeniom, zapominając o naszych korzeniach, tym kim jesteśmy naprawdę i jakie są nasze potrzeby.

Przedstawiam Wam mojego pierwszego autorskiego E-booka „ODWAŻ SIĘ BYĆ SOBĄ” od początku do końca stworzony z pasją do rozwoju.

5 MODUŁÓW

1. Stop- Zatrzymuje się
2. Zaprzyjaźniam się ze swoimi emocjami
3. Kim boję się być? Za kogo się podaję?
4. Robię generalne porządki
5. Odkrywam siebie na nowo

10 doświadczeń i medytacji rozwojowych
takie jak:

Medytacja Bezludna Wyspa
Mój Wewnętrzy Kodeks Postępowania
Medytacja z Emocją
Medytacja Uwalniająca
Jakim jestem koniem
Mapa podróży - moja wyspa
Pomostowanie myśli


Dla tych co mieliby ochotę wyruszyć ze mną w podróż zapraszam do postawienia rozwojowej kawy i tym samym zakup E- booka w przedsprzedaży.


Z dostępem do grupy z medytacjami z E-booka, które pomogą Wam lepiej zagłębić się w podróż.

buycoffee.to/Kawa.Rozwojowa

Koszt E-booka  35 zl

Dziękuje za dotychczas okazane wsparcie w projekcie

„Nasze Przekonania, myśli, emocje tworzą naszą rzeczywistość, mam nadzieję, że teraz bardziej holistycznie spojrzysz na siebie i swoje życie.
Chcąc wyruszyć w nową podróż, dotrzeć na wyznaczone szczyty, pomocna może się okazać metafora Pegaza, mitologicznego konia ze skrzydłami, możesz sobie też wyobrazić Anioła lub Feniksa odradzającego się z popiołów, od Ciebie zależy co bardziej Ci pasuje.” Do usłyszenia!

Joanna

rekomendacje

Dominika Tarnacka - Moc Marki
„E-book Joanny Fularczyk - „Odważ się być sobą”, zabierze Cię w podróż do Twojej prawdy.
To podróż od zależności do wolności, która przychodzi poprzez samoświadomość. Dzięki prowadzeniu Joanny, krok po kroku, będziesz odkrywać bogactwo swoich uczuć, zachowań.
Praktyczne doświadczenia pomogą Ci zobaczyć, jakie schematy Cię wspierają, a jakie potrzebujesz z czułością i miłością transformować. Ja, podczas czytania, brałam głębokie wdechy.
Pewne odkrycia mnie zaskoczyły.
Nie spiesz się podczas czytania tego e-booka. Czerp z niego w swojej podróży.”
Dominika.

odważ się byc sobą

Jeśli masz ochotę wyruszyć w rozwojową podróż online, zapraszam do zakupy E-booka Odważ się być sobą z dostępem do grupy z medytacjami. Polecam także moją rozmowę w charakterze gościni w podkaście Końska Dawka Rozwoju u Anny Zdzieszyńskiej

samoświadomość a kryzys

Zapraszam Ciebie do wysłuchania podcastu, gdzie miałam przyjemność być gościnią u Joanny Janas-Sajdak. Opowiadam o tym jak samoświadomość
pomaga pokonać kryzysy w życiu. Każdy kryzys to szansa na zatrzymanie się i analizę oraz czas by wyruszyć w nową podróż. W drugim video posłuchasz uczestników warsztatu „Odkryj swoją Moc”, o tym co dają warsztaty rozwojowe z końmi.

Nasza misja

Żyj świadomie, realizuj cele w zgodzie z własną naturą

Usiądź wygodnie, poczuj się dobrze, oddychaj.
MISJĄ Manomaya jest pomoc w odnalezieniu na nowo sensu życia w poczuciu bezpieczeństwa
i wolności , wyrwania się z ciążących schematów by żyć świadomie i realizować swoje cele w zgodzie z własną naturą.