NIEZMĄCONY NICZYM UMYSŁ, JAK TAFLA WODY...
ZANUŻ SIE W DOŚWIADCZANIU.

MANOMAYA

PROGRAM HORSE ASSISTED EDUCATION

EMOCJE TO WSPÓLNY JĘZYK KONI I LUDZI


Każde doświadczenie z końmi odbywa się na poziomie emocji.
To wspólny język koni i nas ludzi oraz jedynie z tego poziomu możemy rozpocząć drogę poszukiwania w swojej nieświadomości wszelkich „zdarzeń”, które tam utknęły.
Konie pomogą nam sięgnąć głębiej i wydobyć to co trzeba,
aby nasza świadomość poukładała to na nowo, w lepszej dla naszej psychiki formie i odłożyła na półki w naszej głowie lepiej poukładane.

Konie to fantastyczny „odkrywacz” ukrytych pokładów emocji, często wypartych poprzez zakładanie masek, pomagają nam one odkrywać siebie na nowo.
Działanie odświeżenia i oczyszczenia czasem jest zauważalne od razu, a czasem musi dojrzeć w nas przez kilka dni.

W JAKI SPOSÓB PROGRAMY HAE ODNOSZĄ SIĘ DO UMIEJĘTNOŚCI SPOŁECZNYCH I ŻYCIOWYCH?

Podczas każdej sesji uczestnicy poznają nowy temat oczami swojego konia. Przykładami są; podejmowanie dobrych decyzji, odczytywanie mowy ciała, zarządzanie ryzykiem, ustalanie granic i poszanowanie przestrzeni osobistej, praca zespołowa i przywództwo, negocjowanie środowiskowych stresorów sensorycznych, rozumienie sygnałów społecznych.
Każde doświadczenie rozpoczyna się wprowadzeniem do umiejętności, które zostaną zbadane, w jaki sposób konie pomogą i co uczestnicy muszą wiedzieć o koniach przed rozpoczęciem.
Pod przewodnictwem facylitatora wchodzą w interakcje i pracują z końmi. Nieustannie obserwują reakcje i zachowania konia jako informację zwrotną i potwierdzenie tego, co robią.
Facylitator pomaga w przeprowadzaniu doświadczeń, aby upewnić się, że oni i koń rozumieją każdy etap zadania i czują się komfortowo.
Gdy uczestnicy aktywnie angażują się w doświadczenia koni, mają możliwość uchwycenia koncepcji, których mają się nauczyć, i rozwijania nowych umiejętności ze swoimi końmi. Wraz ze wzrostem poziomu zaufania i komfortu podejmują nowe działania, budując kompetencje i zwiększając pewność siebie.
ROZWÓJ OSOBISTY W ASYŚCIE KONI

INDYWIDUALNA SESJA ROZWOJOWA Z KOŃMI TRENERAMI

Samoświadomość, emocje, schematy myślowe, przekonania, relacje i komunikacja, autentyczność, przywództwo, proaktywność, wewnątrzsterowność, odwaga do działania, zaufanie do siebie i do świata, stawianie granic, automatyzmy działania, uważność to obszary z jakimi pracujemy na warsztatach i sesjach rozwojowych.
Pomogę ci zauważyć to co w Tobie prawdziwe i piękne to co pomoże ci dokonać trwałych zmian w życiu, a konie trenerzy będą naszym wsparciem w tym procesie.
Wciąż możesz zmienić zawód, wykonywać pracę jaką kochasz, być niezależna finansowo, z radością kroczyć do celu, odnaleźć się w nowym związku.
Wciąż możesz doświadczyć bliskości czułości, być niezależna finansowo, uwierzyć w siebie i odkryć wewnętrzną moc, dbać o swoje potrzeby i innych oraz realizować swoje marzenia krok po kroku.

2-3 godzinna sesja indywidualna, rozwojowa metodą Horse Assisted Educationprowadzenie Joanna Fularczyk, dyplomowany Facylitator programów rozwojowych z końmi.
Koszt 390 zł


Możliwość zarezerowania noclegu ze śniadaniem w Ośrodku Manomaya w cenie 140 zł

REKOMENDACJE


RENATA

Coach

Podróż do wewnątrz siebie w asyście swoistych przewodników.
Gdy pozwolisz sobie pójść za swoimi odczuciami pogalopujesz jak konie w przestrzeń wewnętrznego spokoju i własnych możliwości
i potencjału.

EWELINA

Kosmetolog

Świetny projekt ! Niezapomniane przeżycie . Kontakt z tak niesamowitymi zwierzętami jakimi są konie daje cudowne doświadczenie . Podczas sesji dużo dowiedziałam się o koniach jak i o samej sobie. Asia -prowadząca sesję stworzyła wspaniałą atmosferę . Warto znaleść czas dla siebie , zatrzymać się i wejść „ wgłąb siebie” , wyjść ze strefy komfortu . Polecam.

 
AGNIESZKA

Radca Prawny

Mogłam zatrzymać się na chwilę ze swoimi myślami, skupić na tej uważności tu i teraz. Poukładać sobie to wszystko w głowie. Rozjaśnić swoje cele, z którymi tutaj przyszłam, wątpliwości i poznać również swoje słabe strony i móc teraz nad nimi popracować.

AGA

Psychoterapeutka

Polecam warsztaty rozwojowe z końmi jako trenerami i cudowną Asią. Tam dzieje się magia. Była radość, wzruszenie, łzy, wdzięczność i poczucie wspólnoty. Piękna podróż wgłąb siebie. Jeśli macie czas to warto też umówić się na chillout z końmi - kontakt z przyrodą, uważność, spokój, macie gwarantowane.

SAMOŚWIADOMOŚĆ A KRYZYS

Zapraszam Ciebie do wysłuchania podcastu, gdzie miałam przyjemność być gościnią u Joanny Janas-Sajdak. Opowiadam o tym jak samoświadomość
pomaga pokonać kryzysy w życiu. Każdy kryzys to szansa na zatrzymanie się i analizę oraz czas by wyruszyć w nową podróż. W drugim video posłuchasz uczestników warsztatu „Odkryj swoją Moc”, o tym co dają warsztaty rozwojowe z końmi.

NASZA MISJA


ŻYJ ŚWIADOMIE, REALIZUJ CELE W ZGODZIE Z WŁASNĄ NATURĄ

Usiądź wygodnie, poczuj się dobrze, oddychaj.
MISJĄ Manomaya jest pomoc w odnalezieniu na nowo sensu życia w poczuciu bezpieczeństwa
i wolności , wyrwania się z ciążących schematów by żyć świadomie i realizować swoje cele w zgodzie z własną naturą.