MANOMAYA
Każde doświadczenie z końmi odbywa się na poziomie emocji.
To wspólny język koni i nas ludzi oraz jedynie z tego poziomu możemy rozpocząć drogę poszukiwania w swojej nieświadomości wszelkich „zdarzeń”, które tam utknęły.
Konie pomogą nam sięgnąć głębiej i wydobyć to co trzeba, aby nasza świadomość poukładała to na nowo, w lepszej dla naszej psychiki formie i odłożyła na półki w naszej głowie lepiej poukładane.
Konie to fantastyczny „odkrywacz” ukrytych pokładów emocji, często wypartych poprzez zakładanie masek, pomagają nam one odkrywać siebie na nowo.
Działanie odświeżenia i oczyszczenia czasem jest zauważalne od razu, a czasem musi dojrzeć w nas przez kilka dni.
Samoświadomość, emocje, schematy myślowe, przekonania, relacje i komunikacja, autentyczność, przywództwo, proaktywność, wewnątrzsterowność, odwaga do działania, zaufanie do siebie i do świata, stawianie granic, automatyzmy działania, uważność to obszary z jakimi pracujemy na warsztatach i sesjach rozwojowych.
Pomogę ci zauważyć to co w Tobie prawdziwe i piękne to co pomoże ci dokonać trwałych zmian w życiu, a konie trenerzy będą naszym wsparciem w tym procesie.
Wciąż możesz zmienić zawód, wykonywać pracę jaką kochasz, być niezależna finansowo, z radością kroczyć do celu, odnaleźć się w nowym związku.
Wciąż możesz doświadczyć bliskości czułości, być niezależna finansowo, uwierzyć w siebie i odkryć wewnętrzną moc, dbać o swoje potrzeby i innych oraz realizować swoje marzenia krok po kroku.
2-3 godzinna sesja indywidualna, rozwojowa metodą Horse Assisted Educationprowadzenie Joanna Fularczyk, dyplomowany Facylitator programów rozwojowych z końmi.
Koszt 400 zł
Możliwość zarezerowania noclegu ze śniadaniem w Ośrodku Manomaya w cenie 140 zł
Podróż do wewnątrz siebie w asyście swoistych przewodników.
Gdy pozwolisz sobie pójść za swoimi odczuciami pogalopujesz jak konie w przestrzeń wewnętrznego spokoju i własnych możliwości
i potencjału.
Świetny projekt ! Niezapomniane przeżycie . Kontakt z tak niesamowitymi zwierzętami jakimi są konie daje cudowne doświadczenie . Podczas sesji dużo dowiedziałam się o koniach jak i o samej sobie. Asia -prowadząca sesję stworzyła wspaniałą atmosferę . Warto znaleść czas dla siebie , zatrzymać się i wejść „ wgłąb siebie” , wyjść ze strefy komfortu . Polecam.
Mogłam zatrzymać się na chwilę ze swoimi myślami, skupić na tej uważności tu i teraz. Poukładać sobie to wszystko w głowie. Rozjaśnić swoje cele, z którymi tutaj przyszłam, wątpliwości i poznać również swoje słabe strony i móc teraz nad nimi popracować.
Polecam warsztaty rozwojowe z końmi jako trenerami i cudowną Asią. Tam dzieje się magia. Była radość, wzruszenie, łzy, wdzięczność i poczucie wspólnoty. Piękna podróż wgłąb siebie. Jeśli macie czas to warto też umówić się na chillout z końmi - kontakt z przyrodą, uważność, spokój, macie gwarantowane.
Marzenia niektórych z nas są tak silne, że myślimy od razu o „podróży do gwiazd”, a nie zauważamy nieba po którym już stąpamy. Oderwani od ziemi, gonimy ku marzeniom, zapominając o naszych korzeniach, tym kim jesteśmy naprawdę i jakie są nasze potrzeby.
Przedstawiam Wam mojego pierwszego autorskiego E-booka „ODWAŻ SIĘ BYĆ SOBĄ” od początku do końca stworzony z pasją do rozwoju.
5 MODUŁÓW
1. Stop- Zatrzymuje się
2. Zaprzyjaźniam się ze swoimi emocjami
3. Kim boję się być? Za kogo się podaję?
4. Robię generalne porządki
5. Odkrywam siebie na nowo
10 doświadczeń i medytacji rozwojowych
takie jak:
Medytacja Bezludna Wyspa
Mój Wewnętrzy Kodeks Postępowania
Medytacja z Emocją
Medytacja Uwalniająca
Jakim jestem koniem
Mapa podróży - moja wyspa
Pomostowanie myśli
…
Dla tych co mieliby ochotę wyruszyć ze mną w podróż zapraszam do postawienia rozwojowej kawy i tym samym zakup E- booka w przedsprzedaży.
Z dostępem do grupy z medytacjami z E-booka, które pomogą Wam lepiej zagłębić się w podróż.
buycoffee.to/Kawa.Rozwojowa
Koszt E-booka 35 zl
Dziękuje za dotychczas okazane wsparcie w projekcie
„Nasze Przekonania, myśli, emocje tworzą naszą rzeczywistość, mam nadzieję, że teraz bardziej holistycznie spojrzysz na siebie i swoje życie.
Chcąc wyruszyć w nową podróż, dotrzeć na wyznaczone szczyty, pomocna może się okazać metafora Pegaza, mitologicznego konia ze skrzydłami, możesz sobie też wyobrazić Anioła lub Feniksa odradzającego się z popiołów, od Ciebie zależy co bardziej Ci pasuje.” Do usłyszenia!
Joanna
Jeśli masz ochotę wyruszyć w rozwojową podróż online, zapraszam do zakupy E-booka Odważ się być sobą z dostępem do grupy z medytacjami. Polecam także moją rozmowę w charakterze gościni w podkaście Końska Dawka Rozwoju u Anny Zdzieszyńskiej
Zapraszam Ciebie do wysłuchania podcastu, gdzie miałam przyjemność być gościnią u Joanny Janas-Sajdak. Opowiadam o tym jak samoświadomość
pomaga pokonać kryzysy w życiu. Każdy kryzys to szansa na zatrzymanie się i analizę oraz czas by wyruszyć w nową podróż. W drugim video posłuchasz uczestników warsztatu „Odkryj swoją Moc”, o tym co dają warsztaty rozwojowe z końmi.
Usiądź wygodnie, poczuj się dobrze, oddychaj.
MISJĄ Manomaya jest pomoc w odnalezieniu na nowo sensu życia w poczuciu bezpieczeństwa
i wolności , wyrwania się z ciążących schematów by żyć świadomie i realizować swoje cele w zgodzie z własną naturą.
© All rights reserved
Kobylasz 35
Linia
84-223